Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1679791

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.02.2023 r.

08.00 – dziękczynna za 18 lat małżeństwa Romana i Barbary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

10.00 – † Tadeusz i zm. z rodziny Nobis

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.) † Urszula Bednarek (od uczestników pogrzebu)

12.00 – † Marianna (7 r. śm.); Zbigniew (1 r. śm.) i Sławomir Pyżewscy

17.00 – † ks. Kazimierz Wilkowski (40 r. śm.) oraz zm. rodzice i rodzeństwo

20.00 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

PONIEDZIAŁEK – 06.02.2023 r. – Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii

08.30 – † Tadeusz Poremski; rodzice Jan i Elżbieta oraz Kazimierz

17.00 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

WTOREK – 07.02.2023 r.

08.30 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

17.00 – † za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba

ŚRODA – 08.02.2023 r.

08.30 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

10.00 – † Hubert Krzyżanowski (od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Elżbieta i Hieronim Witkowscy (od uczestników pogrzebu)

        

CZWARTEK – 09.02.2023 r.

08.30 – † Małgorzata Szczygłowska (od uczestników pogrzebu)

17.00 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska

            

PIĄTEK – 10.02.2023 r. – Św. Scholastyki, dziewicy

08.30 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

16.30 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

17.00 – † Bogdan Sargun (od uczestników pogrzebu)

                                                   

SOBOTA – 11.02.2023 r. – NMP z Lourdes

08.30 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

10.00 – † Krzysztof Kulczyk (od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Jerzy Ejankowski (od uczestników pogrzebu)

                                                                                               

VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.02.2023 r.

08.00 – dziękczynna w 35 rocznicę chrztu córki Aleksandry

10.00 – o Boże błogosławieństwo dla Alicji i Mariusza Blachnierków

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.) dziękczynna za 27 lat trzeźwości Grzegorza Gorala z prośbą o dalsze Boże błog.

12.00 – † Helena Chabowska (4 r. śm.)

17.00 – † ks. Zdzisław Szymański (Msza św. gregoriańska)

20.00 – † Edwin Kwaśniak (32 r. śm.)