Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
854686

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.08.2020 r.

08.00 – o Boże błogosławieństwo dla Klary z okazji imienin

10.00 – † Sylwester Aniszewski oraz Wiesław i Marta Gałabuda

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.) † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

12.00 – † Janina Kubacka (9 r. śm.) oraz zm. z rodziny

17.00 – † Franciszek Ryłowicz (21 r. śm.) orazAnna i Józef

20.00 – † Jadwiga, Jan, Antonina Karscy oraz Gertruda i Jadwiga Borkiewicz

PONIEDZIAŁEK – 10.08.2020 r. – Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, Głównego patrona diecezji

08.30 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

17.00 – † Włodzimierz Kostecki (miesiąc po pogrzebie)

WTOREK – 11.08.2020 r. – Św. Klary, dziewicy

08.30 – † Małgorzata Stasiak (od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

ŚRODA – 12.08.2020 r.

08.30 – † Władysław i Józef Moczarski; Irena Rybska; Maria Kędziora

10.00 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

17.00 – † Halina Rybka (Msza św. od rodziny Miszta)

CZWARTEK – 13.08.2020 r. – Dzień Fatimski

08.30 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

16.30 – Różaniec Fatimski

17.00 – † Jan i Franciszka Ostrowsccy

PIĄTEK – 14.08.2020 r. – Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

08.30 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii Laskowskiej

16.30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

17.00 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

SOBOTA – 15.08.2020 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

08.00 – o światło Ducha Św. i właściwe decyzje, zgodzenie się z wolą Boża dla Eweliny i Gleba

10.00 – w intencji Ojczyzny

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.) Dziękczynna oraz o Boże błog. dla Anny i Natanela z okazji 11 rocznicy małżeństwa

12.00 – † Leokadia i Franciszek Lewandowscy; Henryk Han oraz o Boże błog. w rodzinach

17.00 – † Marcin Maliszewski (8 r. śm.)

20.00 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020 r.

08.00 – † Józef Kwaśniewski Msza św. Gregoriańska

10.00 – † Stefan Werner (5 r. śm.) oraz zmarli z rodziny

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.) Dziękczynna za 11 lat trzeźwości

12.00 – † Aleksander Urban

17.00 – † Halina i Kazimierz

20.00 – † Helena i Cyryl Günther; Florian i Teodor Boryś; Bolesław Nurkiewicz