Liturgia Dnia

Odsłon artykułów:

W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 19 I – św. Józef Sebastian Pelczar - biskup.

• 21 I – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Tego dnia przypada dzień Babci.

1. Dzisiaj ostatnie wizyty duszpasterskie – Ul. Sikorskiego 1 i 3. Gdyby ktoś chciał jeszcze przyjąć kapłana z Błogosławieństwem w swoim domu może to jeszcze zgłosić w biurze parafialnym.

Czytaj więcej: II Niedziela zwykła 17.01.2021

1. Kończy się Adwent – radosny czas oczekiwania na przyjście Pana. Roraty będą do czwartku o godz. 6.45., w czasie Adwentu nie ma Mszy św. o godz. 8.30.

2. W sklepiku parafialnym i w biurze parafialnym można nabyć świece wigilijne, opłatki a także grę planszową składająca się z dwóch części. Jedna na czas Bożego Narodzenia, a druga na święto Trzech Króli. To ciekawa propozycja rodzinnego spędzenia czasu. Koszt gry to tylko 10 zł. W dzisiejszą niedzielę sklepik będzie otwarty po Mszach św..

Czytaj więcej: IV Niedziela Adwentu 20.12.2020