Liturgia Dnia

• 3.06 – św. Karol Lwanga i Towarzysze, męczennicy z Ugandy

• 4.06 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

• 5.06 – św. Bonifacy, biskup i męczennik

1. Informujemy, że według nowych zasad, podanych przez ministra zdrowia podczas nabożeństw nie ma już limitu obecności w Kościele, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku. Zachęcamy więc do uczestnictwa w nabożeństwach w Kościele.

Czytaj więcej: ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 31.05.2020

• 26 V – św. Filip Neri, prezbiter,

• 29 V – św. Urszula Ledóchowska, założycielka Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego,

1. Informujemy, że według nowych zasad, w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać do 70 osób, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach w Kościele

Czytaj więcej: WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 24.05.2020

2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

Czytaj więcej: VI Niedziela Wielkanocna 17.05.2020

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 14 V – św. Macieja Apostoła – święto.

• 16 V – św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. W parafii św. Andrzeja Boboli odpust parafialny.

1. W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe. Jednocześnie informujemy, że w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać do 50 osób, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku.

Czytaj więcej: V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020