Liturgia Dnia

Odsłon artykułów:

W tym tygodniu OBCHODZIMY:

• 25 III – Zwiastowanie NMP – uroczystość - dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

1. W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy św. Mając na uwadze zagrożenie zdrowia oraz życia (zgodnie z kan. 87 par. 1, 1245 i kan. 1248 par. 2 Kodeksu Prawa Kanonicznego), rekomendujemy biskupom diecezjalnym udzielenie dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do dnia 29 marca br. następującym wiernym:

Czytaj więcej: IV Niedziela Wielkiego Postu 22.03.2020

1. Dzisiaj zbiórka do puszek przeznaczona jest na polskich misjonarzy.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

Czytaj więcej: II Niedziela Wielkiego Postu 8.03.2020