1. W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe. Z naszego Kościoła odbędzie się transmisja Gorzkich Żali o 16.15 i Msza Święta o 17.00 w Niedzielę Palmową oraz liturgia Triduum Paschalnego według podanych godzin. Wszystkie wydarzenia Wielkiego Tygodnia można oglądać przez nasz profil facebookowy „Parafia Klasztorek”. Serdecznie zapraszamy.

2. Msze odprawiane są u nas w stałym porządku, jest wciąż także możliwość spowiedzi przed nabożeństwami, do której serdecznie zachęcamy, tym bardziej, że nie będzie w tym roku specjalnej spowiedzi przedświątecznej. Jesteśmy cały czas do dyspozycji, można telefonicznie zamawiać intencje mszalne lub umawiać się na spowiedź z Komunią świętą czy namaszczenie chorych.

3. Dzisiaj poświęcenie palm podczas wszystkich Mszy św.

4.Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy dzisiaj na godz. 16.15. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

5. W Wielki Czwartek, w Wielki Piątek i Wielką Sobotę – Jutrznia o godz. 9.00 w naszym Kościele.

6. W Wielki Czwartek o godz. 17.00 w naszym Kościele Msza Wieczerzy Pańskiej, po której adoracja w ołtarzu przechowania do Gorzkich Żali o godz. 21.00.

7. W Wielki Piątek adoracja od godz. 9.00. Droga Krzyżowa o godz. 12.00; Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Nabożeństwo Liturgii Słowa, adoracja Krzyża i Komunia św. o godz. 17.00. Adoracja Pana Jezusa w Grobie do Gorzkich Żali o godz. 21.00. W Wielki Piątek obowiązuje ścisły post – bez żadnej dyspensy.

8. W Wielką Sobotę adoracja Pana Jezusa w Grobie od 9.00. Nie będzie święcenia pokarmów na stół wielkanocny. W Wielką Sobotę nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, jednak zgodnie z nasza polską tradycją zalecamy go jako przygotowanie do świątecznego posiłku.

9. Liturgia Paschalna rozpocznie się w sobotę o godz. 21.00.

10. W Pierwsze i Drugie Święto Wielkanocy Msze św. w porządku niedzielnym.

11. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.