• 29 IV Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

• 1 V – św. Józef Rzemieślnik – święto ludzi pracy – Msze św. jak w zwykły dzień;

• 2 V – Najświętsza Maryja Panna Królowa Polski, główna patronka naszej Ojczyzny – uroczystość, jest to również Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej;

1. W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe.

2. Rozpoczynamy od piątku miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe codziennie w łączności z Mszami św. w Kościele, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Bóg zapłać za ofiary, składane indywidualnie i na konto parafialne, na utrzymanie naszej parafii.

4. W poniedziałek Msza św. wieczorna w intencji Żywego Różańca.

5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy piątek oraz sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy tylko w nagłych przypadkach. Pozostałych chorych odwiedzimy po zakończonej epidemii.

7. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

9. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

10. Od poniedziałku 20 kwietnia w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać do 50 osób.