• 4 V – św. Florian, męczennik – patron strażaków,

• 6 V – św. Filip i Jakub Młodszy, apostołowie – święto.

• 8 V – św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski – uroczystość.

1. W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe. Jednocześnie informujemy, że w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać do 50 osób, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku.

2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Bóg zapłać za ofiary, składane indywidualnie i na konto parafialne, na utrzymanie naszej parafii.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania i za kapłanów.

5. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

6.W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Irena Zacharska, pogrzeb będzie we wtorek. Wieczny odpoczynek…