1. Informujemy, że według nowych zasad, w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać do 70 osób, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach w Kościele

2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

4. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu: we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz.8.30 oraz w środę o godz 10.00.

5. W poniedziałek przypada setna rocznica urodzin naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II. Polecajmy za Jego wstawiennictwem sprawy naszej Ojczyzny.

6. W przyszłą niedzielę przypada 26 rocznica śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii, Ks. Kanonika Jerzego Kosza. Zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy o spokój jego duszy. Msza św. w Jego intencji będzie odprawiona o godz 10.00.

7.W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Ewa Radkowska, Wieczny odpoczynek…