• 29 VI – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia.

• 3 VII – święto św. Tomasza Apostoła.

1. Od dzisiaj do dnia 25 lipca posługuje w naszej parafii ks. Piotr Krajna. Życzymy mu owocnej posługi.

2. W poniedziałek Masza w intencji Żywego Różańca.

3. W naszym kościele do wtorku gromadzimy się na nabożeństwie czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

5. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św., a po Mszy spotkanie dla rodziców.

6. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu. Chorych ze spowiedzią Ks. Łukasz odwiedzi w poniedziałek 29 czerwca, a ks. Grzegorz w sobotę 4 lipca od godz. 8.00.

7.W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

8. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny życzymy naszym parafianom dobrego wypoczynku podczas urlopów. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

9. Dnia 11 lipca organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę na spotkanie Radia Maryja. Wyjazd o godz 6.30 spod Klasztorka. Zapisy w sklepiku parafialnym.