• 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, która założyła pismo „Echo Afryki” oraz instytut zakonny pod nazwą Sodalicja św. Piotra Klawera, patronka dzieł misyjnych w Polsce;

• 8 VII – św. Jan z Dukli, prezbiter

• 11 VII – święto św. Benedykt, opat, patron Europy.

1. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na inwestycje parafialne.

2. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

3. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny życzymy naszym parafianom dobrego wypoczynku podczas urlopów. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

4. 11 lipca o godz. 11.15 zapraszamy na Mszę Św. w Starej Farze a następnie na 10 Męski Różaniec.

5. Dnia 11 lipca organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę na spotkanie Radia Maryja. Wyjazd o godz. 6.30 spod Klasztorka. Zapisy w sklepiku parafialnym.

6. W środę odbędzie się pogrzeb śp. Ireny Cieśielskiej. Zmarłą polecajmy Bożemu miłosierdziu…