• 22 VII – św. Maria Magdalena - święto;

• 23 VII – św Brygida, zakonnica – patronka Europy;

• 24 VII – św. Kinga, dziewica;

• 25 VII – św. Jakuba Starszego, apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców;

1. W sobotę, we wspomnienie św. Krzysztofa, po Mszach św. poświęcimy pojazdy na parkingu przy Szkole Katolickiej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby swoje pojazdy poświęcić.

2. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii.

3. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

4. Jak co roku2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na epidemię może w niej uczestniczyć tylko 20 osób. Dlatego zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Od 3 do 12 sierpnia o godz. 20.00 w kościele św. Józefa będzie odprawiana Msza św. w intencji pielgrzymów.

4. Zmarła Elżbieta Nicpoń. Pogrzeb będzie 31 lipca. Zmarłą polecajmy Bożemu miłosierdziu…