W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 30 XI - św. Andrzej Apostoł.

• 3 XII - św. Franciszek Ksawery, prezbiter;

• 4 XII - św. Barbara, dziewica i męczennica – odpust w Sartowicach;

1. Rozpoczęliśmy Adwent – radosny czas oczekiwania na przyjście Pana. Roraty będą codziennie o godz. 6.45. Prosimy przynieść tradycyjnie lampiony. W związku z Roratami w czasie Adwentu nie będzie Mszy św. o godz. 8.30.

2. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca.

3.W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za Kapłanów i o nowe liczne i święte powołania. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej pół godziny przed wieczorną Mszą św. Od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Chorych ze Spowiedzią i Komunią świąteczną odwiedzimy 19 grudnia. Dodatkowych chorych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

4. W sobotę o godz. 17.00 w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Trzeźwości. a za tydzień w sobotę o godz. 17.00 w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

6.We wtorek, 8 grudnia, przypada nasz parafialny odpust – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Pozostałe Msze św. o godz 8.30 i 17.00. Zapraszamy do udziału w liturgii w tym uroczystym dla parafii dniu.

7. W sklepiku parafialnym i w biurze parafialnym można nabyć świece wigilijne i opłatki.

8. W sobotę 5.12 o godz 11.15 w Starej Farze Msza św., a po niej 15 Męski Różaniec.

9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Gabriela Wojciechowska. Jej pogrzeb będzie w środę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...