W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 7 XII - św. Ambroży – Biskup i Doktor Kościoła.

1. We wtorek, 8 grudnia, przypada nasz parafialny odpust – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz 8.30 i 12.00. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 17.00. Zapraszamy do udziału w liturgii w tym uroczystym dla parafii dniu.

2. Dziś na Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00 poświecenie medalików dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy spotkanie dla Rodziców.

3. Z okazji dzisiejszego wspomnienia św. Mikołaja, życzymy wszystkim, a w szczególności dzieciom, wielu radości w dniu dzisiejszym.

4. Dzisiaj zbiórka do puszek przeznaczona będzie na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

5. Trwa Adwent – radosny czas oczekiwania na przyjście Pana. Roraty są codziennie o godz. 6.45., oprócz wtorku, czyli święta Niepokalanego Poczęcia NMP. Prosimy przynosić na roraty tradycyjnie lampiony. W związku z Roratami w czasie Adwentu nie będzie Mszy św. o godz. 8.30.

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje.

7. Chorych ze Spowiedzią i Komunią świąteczną odwiedzimy 19 grudnia. Dodatkowych chorych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

8. W sklepiku parafialnym i w biurze parafialnym można nabyć świece wigilijne i opłatki. W dzisiejszą niedzielę sklepik jest otwarty po Mszach św.