1.Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

2.W czwartek w ostatni dzień starego roku Msza św. o godz. 8.30 będzie w intencji wszystkich zmarłych w tym roku parafian. Zapraszamy rodziny tych zmarłych do wspólnej modlitwy. Msza św. dziękczynna za cały przeżyty rok 2020 będzie o godz. 17.00.

3.W piątek, w Nowy Rok obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to też Światowy Dzień Pokoju. Msze św. według porządku niedzielnego.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Nowy rok, przed Mszami świętymi.

5. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

6.W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

7. W związku z decyzją Księdza Biskupa w sprawie tegorocznych kolęd, w czasie pandemii, informujemy, jak będą one przebiegały w naszej parafii. Mianowicie, kto będzie chciał, aby kapłan pobłogosławił rodzinę i mieszkanie, może zaprosić osobiście w biurze parafialnym lub telefonicznie na kolędę. Kolęda odbywać się będzie z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Dla wszystkich z poszczególnych rejonów kolędowych będą odprawiane Msze św. w intencji parafian z podanych ulic naszej parafii, na które serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. poświęcimy wodę, którą można przynieść ze sobą, w celu pokropienia mieszkania. Kolekta z tych Mszy św. przeznaczona będzie na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie. Kolędy rozpoczną się po Nowym Roku.