W tym tygodniu OBCHODZIMY:

• 25 III – Zwiastowanie NMP – uroczystość - dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze Seminarium Duchowne w Pelplinie.

2.W czwartek na Mszy o godz. 17.00 będziemy modlić się za tych, którzy podejmą duchową adopcję dziecka poczętego. Zachęcamy do duchowej łączności w swoich domach i przyjęcia tego zobowiązania, aby ratować dzieci poczęte a skazane na śmierć przez swoich rodziców. Przypominamy, że codziennie odmawiamy w tej intencji dziesiątkę różańca i specjalną modlitwę przez 9 miesięcy do Bożego Narodzenia.

3. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

4. W piątek. o godz. 15.30 odbędzie się I Spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

5. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień Niedzielą Palmową, podasz każdej Mszy św. poświęcenie palm.