13 V – NMP z Fatimy

14 V – św. Macieja Apostoła – święto.

1. Bóg zapłać za przygotowanie dzieci do przyjęcia I KOMUNII oraz przygotowanie pięknej uroczystości w tym trudnym okresie pandemii.

2.Bóg zapłać za ofiary, złożone dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

3. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

4. W czwartek zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 16.30 różaniec, następnie Msza św. a po niej procesja ze świecami.

5. Od piątku 14 maja podczas każdej wieczornej Mszy św. nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA Pana Jezusa.

7. 15 maja zapraszamy na kolejny męski różaniec, który odbędzie się o godz. 12.00 w ogrodzie przy DPS w Świeciu.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Jarosław Klonowski. Wieczny odpoczynek...