• 13 IX – św. Jan Chryzostom, biskup i doktor Kościoła, który zasłynął jako wielki obrońca czystości wiary i moralności, kaznodzieja i pisarz, obrońca ubogich;

• 14 IX – Podwyższenie Krzyża Świętego – święto;

• 15 IX – Najświętsza Maryja Panna Bolesna

• 16 IX – św. Korneliusz papież i Cyprian biskup, męczennicy;

• 18 IX – św. Stanisław Kostka, patron polskiej młodzieży, święto. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców;

1. Dzisiaj kolekta specjalna będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

2. W poniedziałek przypada kolejny Dzień Fatimski. O 16.30 Różaniec, a po Mszy św. procesja ze świecami. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Serdecznie zapraszamy.

3.W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 spotkanie rady parafialnej w plebanii.

4. Trwa PEREGRYNACJA OBRAZU MB ŚWIECKIEJ po naszych domach w ramach przygotowania do jubileuszu 300 lecia konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać tym rodzinom, które już gościły Matkę Bożą. Zachęcamy wszystkich do przyjęcia MB do swoich domów. Można zapisywać się w zakrystii.

5. Kolejny męski różaniec będzie u stóp MB przy ul. Paderewskiego dnia 18 września o godz. 12.00.

6. Zapraszamy młodzież, która będzie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania na triduum św. Stanisława Kostki od najbliższego czwartku do soboty. W czwartek spotkanie o 19.00 u nas w Klasztorku, w piątek o 19.00 w kościele św. Józefa, w sobotę zakończenie w kościele św. Andrzeja Boboli o godz. 16.30. Przypominamy, że do bierzmowania przygotowują się uczniowie z klas ósmych i pierwszych szkoły średniej.