W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 13 XII – św. Łucja, dziewica i męczennica, która oddała życie w obronie wiary około 304 roku w Syrakuzach na Sycylii, patronka ociemniałych.

• 14 XII – św. Jan od Krzyża, prezbiter, karmelita, żyjący w latach 1542-1591, jeden z największych mistyków i teologów duchowości, doktor Kościoła.

1. Trwa Adwent – radosny czas oczekiwania na przyjście Pana. Roraty są codziennie o godz. 6.45., w czasie Adwentu nie ma Mszy św. o godz. 8.30.

2. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na nasze parafialne potrzeby.

3.Chorych ze Spowiedzią i Komunią świąteczną odwiedzimy 18 grudnia. Dodatkowych chorych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

4. Spowiedź świąteczna w naszej parafii będzie w czwartek 23 grudnia wieczorem od 18.00 do 19.30.

5. W krużgankach i w biurze parafialnym można nabyć świece wigilijne, opłatki oraz nasze jubileuszowe bombki.

6.Organizujemy kolejną randkę dla małżeństw z ciekawym programem. Bliższe wiadomości i zapisy na stronie razemodnowa.pl. Spotkanie odbędzie się w piątek 17 grudnia o godz. 18.00 w Zespole Szkół Katolickich. Zapraszamy do uczestnictwa pary z różnym stażem małżeńskim. Informacje u ks. Łukasza.

7.Zmarli w ubiegłym tygodniu: śp. Adam Michałek, Genowefa Wysocka, Lidia Matwiej. Wieczny odpoczynek...