1. W czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie tylko Mszy św o godz. 20.00

2.Przyszła niedziela to Uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

3. W poniedziałek i środę nie będzie Mszy św wieczornych, ze względu na trwające kolędy. W Piątek Msza św. o godz. 18.00. Biuro parafialne w czasie kolęd będzie czynne do południa.

4. We wtorek Msza św. o godz. 17.00, będzie odprawiona w intencji wszystkich mieszkańców z ulic:Duży Rynek, ul. 10 lutego, ul. Batorego, ul. Parowa, ul. Św. Wojciecha, ul. Świętopełka, ul. Podgórna, ul. Mestwina, ul. Średnia, ul. Klasztorna, ul. Hallera 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, ul. Wojska Polskiego 165, 171, ul. Laskowicka, ul. Petelskiego.Po Mszy św. poświęcimy wodę, którą można przynieść ze sobą, w celu pokropienia mieszkania. Kolekta z tej Mszy św. przeznaczona będzie na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie.

5.W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 17.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: - śp. Irena Gaweł. We wtorek odbędzie się pogrzeb śp. Jerzego Eilmersa, a w środę śp. Teresy Kunc. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.