2171922

W tym tygodniu OBCHODZIMY:

• 19 III – Św. Józefa Oblubieńca NMP - święto, -Odpust na Mariankach – suma odpustowa w niedzielę 20 marca o godz. 11.00.

1.Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na utrzymanie naszej parafii i nasze parafialne inwestycje.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W tym tygodniu rozważania poprowadzą dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie dla Rodziców.

4. Zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych na kolejne spotkanie przed bierzmowaniem w najbliższy poniedziałek 14 marca na godz.19.00 w salce.

5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne w Pelplinie.

6. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bernarda Sychty oraz Katolickie Przedszkole „Aniołowo” w Świeciu zapraszają na Dni Drzwi Otwartych w dniach 25-26 marca. Podczas Drzwi Otwartych będzie możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną i lokalową oraz z kadrą przedszkola i szkoły. Szczegóły www.katolik-swiecie.pl, facebook: Katolickie Szkoły i Przedszkole w Świeciu.

7.Zapraszamy małżonków na kolejny małżeński wieczór w piątek 25 marca na godz. 18.30 w Zespole Szkół Katolickich. Zapisy na stronie razemodnowa.pl. Bliższe informacje u ks. Łukasza.

8. Od dzisiaj ruszają zapisy na kolejny Weekend dla Narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa. Kurs odbędzie się 13-15 maja w Zespole Szkół Katolickich. Zapisy na stronie ewangelizacjapelplin.pl

9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Bogdan Sargun. Wieczny odpoczynek…