24.V – NMP Wspomożenie Wiernych

26 V – św. Filip Neri, prezbiter,

1. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. We wtorek przypada 28 rocznica śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii, ks. Kanonika Jerzego Kosza. Zapraszamy tego dnia do modlitwy w Jego intencji.

3. W czwartek przypada DZIEŃ MATKI. Wszystkim Mamom w dniu ich święta życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Matki Niepokalanej.

4. Od piątku 27 maja podczas każdej wieczornej Mszy św. nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA Pana Jezusa.

6. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bernarda Sychty w Świeciu zaprasza na Dni Drzwi Otwartych w dniu 27 maja. Podczas Drzwi Otwartych będzie możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną i lokalową oraz z kadrą szkoły. Szczegóły www.katolik-swiecie.pl, facebook: Katolicka Szkoła Podstawowa w Świeciu.