13 VI – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

14 VI – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

17 VI – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze parafialne inwestycje

2. W poniedziałek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 16.30 różaniec, następnie Msza św. a po niej procesja ze świecami.

3. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała Msze św. będą w następującym porządku: 8.00, 10.00 (w kaplicy szkolnej także o 10.00),

bezpośrednio po procesji oraz o 17.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o 20.00. Procesja Bożego ciała rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Starej Farze a następnie przejdzie ulicami naszego miasta w kierunku kościele św. Andrzeja Boboli, a zakończenie nastąpi przy naszym kościele. O godz 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.

4. W oktawie Bożego Ciała Msze św. z procesją będą w dni powszednie o godz.17.00, a w niedzielę o godz.12.00.

5. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz 12.00 w łączności z procesją Eucharystyczną

6. Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki w Borze Ciało i w oktawę, zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 16.00 do Kościoła.

7.W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną wziąć udział w tegorocznej pielgrzymce serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które będzie miało miejsce 25 czerwca o godz. 18:50 w kościele pw. św. Józefa w Świeciu. Więcej informacji o tegorocznej pielgrzymce można znaleźć na plakatach oraz na profilu facebookowym. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

8.We wtorek odbędzie się pogrzeb śp. Józefy Kleparskiej a w środę Franciszka Wiśniewskiego. Wieczny...