6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, która założyła pismo „Echo Afryki” oraz instytut zakonny pod nazwą Sodalicja św. Piotra Klawera, patronka dzieł misyjnych w Polsce;

8 VII – św. Jan z Dukli, prezbiter

1. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny życzymy naszym parafianom dobrego wypoczynku podczas urlopów. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się tego dnia o nowe liczne i dobre powołania do służby Bożej.

3. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

4. Trwa rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Wszelkie informacje w biurze parafialnym.

5. W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Drosdowaka. Wieczny odpoczynek...