25 VII – św. Jakub Starszy – Apostoł - święto

26 VII – św. Joachim i Anna, rodzice NMP;

29 VII – św. Marta, Marii i Łazarza

1. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

2. Trwa rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Wszelkie informacje w biurze parafialnym.

3. Jutro z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy św. wieczornej święcenie pojazdów na parkingu od strony szkoły.

4. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z comiesięczną Komunią św.

5. We wtorek 2 sierpnia w naszym Kościele obchodzić będziemy odpust Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli. Msze św. będą o godz 8.30, 10.00 oraz Suma odpustowa o godz. 17.00. Sumie odpustowej będzie przewodniczył Ks. Biskup Arkadiusz Okroj. Okazja do spowiedzi w dniach poprzedzających przed Mszami św. Po uroczystej sumie zapraszamy wszystkich do ogrodów przy plebanii na dalsze wspólne świętowanie. Będzie można się posilić, ochłodzić a także przygotowaliśmy kilka atrakcji dla dzieci. Serdecznie zapraszamy

6.W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę.

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Lucyna Fojut. Wieczny odpoczynek...