27 IX – św. Wincenty à Paulo, prezbiter;

28 IX – św. Wacław, męczennik;

29 IX – św. Michał, Gabriel, Rafał, Archaniołowie, święto;

30 IX – św. Hieronim, prezbiter i doktor Kościoła;

1 X − św. Teresa od Dzieciątka Jezus, dziewica i doktor Kościoła.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca

2. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwo codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 różaniec wynagradzający, a po nim, Msza św.

4. W sobotę o godz. 8.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych, a w niedzielę o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

5. Chorych z comiesięczną komunią św. odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

6. Zapraszamy na kolejny męski Różaniec, który odbędzie się 1 października o godz. 12.00 przy kapliczce MB przy ul. Paderewskiego.

7. Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedzielę 2 października po mszy o godzinie 17:00 do salki przy kościele na krótkie spotkanie, w czasie którego zostaną rozdane indeksy.

8. Izba Regionalna Ziemi Świeckiej zaprasza na spotkanie na temat ,,O Bernardynach i ich regule” które odbędzie się w siedzibie izby 28 września o godz. 17.00. Wstęp wolny.

9. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 29.01 do 5.02. 2023 r. Plan wyłożony na stoliku pod chórem oraz wywieszony w gablocie. Zapisy i szczegóły u ks. Grzegorz.

10.W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Edmund Sreberski, Kazimierz Mączyński i Hubert Krzyżanowski. Wieczny...