Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1599413

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

15 XI – świętej Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

18 XI – błogosławiona Karolina Kózkówna, dziewica i męczennica

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołom prześladowanym, w tym roku wspieramy Ukrainę. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

3. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą w roku liturgicznym – jest to uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwy wynagradzające Sercu Jezusowemu. Tego dnia parafia w Przechowie przeżywa swój odpust. Zapraszamy.

4. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje przed odpustem i czasem Adwentu. Rekolekcje poprowadzi ks. Sebastian Wydrowski.

5. W przyszłą niedzielę na godzinę 18.30 zapraszamy Rodziców dzieci, które w przyszłym roku pragną przyjąć I Komunię św. na konferencję i wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.

6. Na ,,wypominki roczne” można jeszcze składać do dzisiaj w biurze parafialnym.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj 13 listopada po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

8. Kolejne "Randki dla małżeństw" odbędą się 18 listopada o godz. 18:30 w budynku szkoły katolickiej. Zapisy i szczegóły na stronie razemodnowa.pl.