• odpust w Sartowicach Suma odpustowa o godz. 12.00.

1. Rozpoczęliśmy Adwent – radosny czas oczekiwania na przyjście Pana. Roraty będą codziennie o godz. 6.45. Prosimy przynieść tradycyjnie lampiony. Po Roratach dzieci zapraszamy na tradycyjne kakao do plebanii. W związku z Roratami w czasie Adwentu nie będzie Mszy św. o godz. 8.30.

2. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za Kapłanów i o nowe liczne i święte powołania. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej pół godziny przed wieczorną Mszą św. Od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 27 listopada po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

7. Od dzisiaj w biurze parafialnym będzie można nabyć świece wigilijne, opłatki oraz nasze jubileuszowe bombki.

8. W czwartek, 8 grudnia, przypada nasz parafialny odpust – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 17.00.Pozostałe Msze św. o godz. 8.30 i 10.00. Zapraszamy do udziału w liturgii w tym uroczystym dla parafii dniu.

9. Zapraszamy na kolejny Męski Różaniec, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 11.15 w naszym kościele, najpierw Msza św., a po niej różaniec.

10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Stefania Pik. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.