29 V – NMP Matka Kościoła

31 V – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny

1 VI – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - święto

3 VI – św. Karol Lwanga i Towarzysze

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny w liturgii Kościoła, a następna niedziela to uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. W naszym kościele od czwartku 1 czerwca nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. wieczornej. W środę, 1 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka.

3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy w sobotę 3 czerwca od godz. 8.00.

5. W poniedziałek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie w salce.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 4 czerwca po Mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Teodora Bogucka, Zdzisław

Konowalczyk i Eugenia Krasnodemska. Wieczny odpoczynek...