1. Pielgrzymi, którzy wrócili z XXIII Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę, bardzo dziękują za wsparcie modlitewne i materialne w czasie całego trudu pielgrzymowania i zapewniają o całorocznej pamięci modlitewnej. Zapraszają także do odwiedzenia strony internetowej naszej parafii, aby zobaczyć relację z tego wydarzenia.

2.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, patrona naszej Diecezji; w czwartek – św. Piusa X, papieża; w piątek – Najświętszą Maryję Pannę, Królową; w sobotę – św. Różę z Limy, dziewicę.

3.  W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim.

4. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 17.00; w piątek i w sobotę o godz. 8.30; w przyszłą niedzielę o godz. 9.00, 17.00 i 20.00. Zapraszamy do zakrystii lub biura  parafialnego.