2172081
  1. Dzisiaj Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Procesja na cmentarzu parafialnym św. Andrzeja Boboli będzie dzisiaj o godz. 14.00.
  3. Procesja z modlitwami za zmarłych na naszym cmentarzu parafialnym (dawniej cmentarz Szpitala Psychiatrycznego) będzie w środę o godz. 11.00.
  4. W uroczystość Wszystkich Świętych można uzyskać odpust zupełny dla siebie lub za zmarłych nawiedzając kościół, przyjmując komunię św.odmawiając modlitwy: Wierzę w Boga, Ojcze nasz oraz dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  5. Po południu we Wszystkich Świętych i przez całą oktawę Dnia Zadusznego można uzyskać odpust zupełny za zmarłych raz dziennie nawiedzając cmentarz i odmawiając tam dowolną modlitwę za zmarłych.
  6. Zdrowaśki za zmarłych, na Mszę św. zbiorową i zdrowaśki roczne można składać w biurze parafialnym.
  7. KSM naszej parafii w dniu dzisiejszym o godz. 18.00 idzie na cmentarz aby pomodlić się i zapalić znicze na grobach zaniedbanych i opuszczonych. Zapraszamy chętnych do udziału w tej modlitwie. Wspólne wyjście z przed „Klasztorka”. Można także młodzieży przekazać jakiś znicz aby w naszym imieniu go zapalili.