1.    Roraty codziennie o godz. 7.00, a dla tych, co nie mogą przyjść rano, o godz. 17.00.

2.    W sklepiku parafialnym i w plebanii są jeszcze do nabycia świece wigilijne i opłatki.

3.    Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – tzw. Świętopietrze, a zbiórka do puszek na pomoc dla Kościołów Wschodu.

4.    Dzisiaj o godz. 17.00 Msza św. w intencji Radia Maryja, dzieł przy Nim powstałych oraz wszystkich mediów katolickich w Polsce i na świecie. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.

5.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

6.    W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.

7.    Spowiedź świąteczna w naszej parafii będzie w poniedziałek 22.12 w godzinach od 8.00 do 9.30 i od 16.00 do 18.30.

8.    W oba Święta Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.

9.   Są wolne intencje na Mszach św. roratnich o godz. 7.00 oraz w przyszłą niedzielę o godz. 7.30. Zapraszamy do biura parafialnego lub zakrystii.

10. W związku z organizacją II Orszaku Trzech Króli w Świeciu informujemy, że na stronie www.orszak.org można zagłosować na nasze miasto w konkursie pt.: WYGRAJ WIELBŁĄDA. Do zwycięskiego miasta przyjedzie wielbłąd.

11.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Dzienniak, l. 74, z ul. Świętopełka, a także śp. Hannę Kutowską l. 63, z ul. Klasztornej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.