1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek: św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów; we wtorek: bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; w środę: św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła; w sobotę: św. Jana Bosko, prezbitera.

2. Dzisiaj przypada 95 rocznica wkroczenia wojsk gen. Hallera do Świecia. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się za Ojczyznę, dziękując za wyzwolenie naszego miasta. Po Mszy św. pod pomnikiem żołnierzy poległych w czasie wyzwalania naszej ojczyzny w 1920 roku, złożymy kwiaty i wyruszymy na Duży Rynek, aby powitać, jak 95 lat temu ułanów, którzy przypomną nam tamten czas.

3. Dzisiaj Siostry Miłosierdzia wzorem lat ubiegłych przeprowadzą loterię misyjną. Możemy swoją ofiarą wesprzeć Misje Katolickie po każdej Mszy św. biorąc udział w loterii. Każdy los wygrywa.

4. W poniedziałek o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

5. W środę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie w salce.

6. Zakończyliśmy w naszej parafii wizyty duszpasterskie zwane kolędami. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie kapłanów w Waszych domach, a także za złożone z tej okazji ofiary. Z ofiar kolędowych sfinansujemy remont niektórych pomieszczeń plebanii.

7. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby w swoim domu przyjąć Boże błogosławieństwo, a nie mógł w wyznaczonym czasie, to proszę umówić się z którymś z kapłanów indywidualnie.

8. Są jeszcze wolne intencje: w poniedziałek, wtorek i w sobotę o godz. 8.30; w poniedziałek o godz. 17.00; w środę o godz. 10.00 i w niedzielę o godz. 7.30, 9.00 i 20.00. Zapraszamy do biura parafialnego.

9. Trwa remont parkingu przy Szkołach Katolickich. Przepraszamy za utrudnienia.

10. W ubiegłym tygodniu zmarli: Konrad Piór, l. 76, z Dużego Rynku,; Helena Owczarczak, l. 87, ostatnio zamieszkała we Wiągu;  Roman Pietrasiński, l. 82, z ul. Klasztornej (pogrzeb we wtorek 27 stycznia o godz. 10.00). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.