W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 31 I – św. Jan Bosko, założyciel salezjanów i Zgromadzenia Córek Maryi Wspomożycielki Wiernych, wielki pedagog i apostoł młodzieży,
  • 2 II – święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej,
  • 3 II – św. Błażej, biskup i męczennik z IV wieku, jego pomocy wzywamy w chorobach gardła, po Mszach św. specjalne błogosławieństwo; tego samego dnia św. Oskar, biskup, benedyktyn, misjonarz Skandynawii, patron Szwecji.

1. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.

2. W środę 31 stycznia o godz. 18.00 w salce parafialnej będzie spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się do Ziemi Świętej.

3. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. będą o godz. 8.30, 10.00 i 17.00. W czasie Mszy św. o godz. 17.00 poświęcimy świece dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św. Bardzo serdecznie zapraszamy.

4.W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi – rano od godz. 8.00, popołudniu od godz. 16.30. Podczas spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.:

5. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzimy chorych.

6. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

8. Składamy wszystkim szczere podziękowania za przyjęcie nas podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę w Waszych domach, za wszystkie rozmowy, za poczęstunki oraz za ofiary składane podczas Kolędy. Wszystkim wielkie Bóg zapłać.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Lesław Pozorski, l. 63 z Morska. Jego pogrzeb był w sobotę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.