1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona jest na „Kościół w potrzebie”

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej                         w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale                              z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Nauki rekolekcyjne są na wszystkich Mszach niedzielnych, a od poniedziałku do środy na Mszach o 8.30 i 17.00. Dla młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych rekolekcje będą w poniedziałek o 10.00, we wtorek o 10.15 – Msza św. za nauczycieli, pracowników i uczniów ZSP oraz w środę o 11.00. Ponadto w ramach rekolekcji dla młodzieży odbędzie się we wtorek i środę o 8.00 rano projekcja filmu. We wtorek będzie to film „Ignacy Loyola” a w środę film „Chata”. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Piątek. Prosimy rodziców, aby przypomnieli o rekolekcjach swoim dzieciom. Serdecznie zapraszamy.

4. Zachęcamy do spowiedzi podczas rekolekcji, która będzie przed każdą Mszą św.

5. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie.

6. W poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie w kościele.

7. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.                        W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

9. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

10. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

11. Zapraszamy wszystkich na wielkopostny wieczór muzyczny pt. „Profile Cyrenejczyka”. Zaśpiewa zespół dwóch rodzin muzykujących Familia HP. Koncert odbędzie się w sobotę 3 marca o 18.00. Poprowadzi go                                ks. Łukasz.

12. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w intencji Żołnierzy Niezłomnych, a po Mszy św. przed Kościołem poświęcenie tablicy ku czci Żołnierzy Niezłomnych.

13. Pod chórem wyłożone są skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Zachęcamy do skorzystania z tego uczynku wielkopostnego. Można skarbonkę zabrać do domu i w Wielki Czwartek przynieść do Kościoła jako swoją Jałmużnę Wielkopostną. Zebrane w ofiary przeznaczone będą na świąteczną pomoc dla najuboższych.