• 3 IX – św. Grzegorz Wielki – papież i doktor Kościoła
    • 8 IX – Narodzenie NMP – jedno z najstarszych świąt maryjnych

1. Dzisiaj na godzinę 12.00 zapraszamy dzieci z które w tym roku rozpoczynają naukę w szkole. Po Mszy św. specjalne dla nich błogosławieństow oraz poświęcenie tornistrów.

2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 8.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.30, natomiast Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkół Katolickich o godz. 17.00

3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

5. Kolejny raz w naszej parafii odbędzie się Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Kurs przedmałżeński odbędzie się 12 – 14 października br. w Zespole Szkół Katolickich. Bliższe informacje u ks. Łukasza i na plakacie.

6. Są jeszcze wolne intencje mszalne: w piątek i sobotę o godz. 8.30, i w przyszłą niedzielę o godz. 8.00; 10.00; 12.00 i 20.00. Zainteresowanych zapraszamy biura parafialnego.