1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość poświęcenia nszego Kościoła.

2. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po różańcu spotkanie w salce.

3. W środę o godz. 10.00 w naszym Kościele będziemy modlili się za tych, którzy zginęli w pożarze w Grupie 38 lat temu, a o godz. 11.00 na naszym cmentarzu parafialnym, przy ul Petelskiego nabożeństwo żałobne za nich.

4. W czwartek, 1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, chcemy oddać cześć wyznawcom Chrystusa, którzy po dobrym i uczciwym życiu osiągnęli wieczne z Nim zjednoczenie w Jego królestwie. Ta uroczystość to również przypomnienie, że każdy chrześcijanin jest powołany do świętości, że niebo jest naszą prawdziwą ojczyzną. Msze św. wg porządku niedzielnego – nie będzie tylko Mszy św. o godz. 20.00. Procesja na cmentarzu parafii św. Andrzeja Boboli w Świeciu o godz. 14.00. W Dzień Wszystkich Świętych można uzyskać odpust zupełny za siebie lub za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej, nawiedzając Kościół, przyjmując Komunię św. odmawiając Ojcze Nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

5. W piątek, 2 listopada, przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Modlimy się w tym dniu za tych, którzy nas poprzedzili w drodze do wieczności. Modlimy się za zmarłych, a w sposób szczególny za tych, którzy przez proces oczyszczenia w czyśćcowym ogniu oczekują wiecznego zjednoczenia z Panem. Msze św. we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny będą o godz. 8.30,10.00 i 17.00. Procesja z modlitwami za zmarłych na naszym cmentarzu parafialnym będzie w piątek (2.11) o godz. 11.00. Przez całą oktawę dnia zadusznego można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych, wystarczy nawiedzić cmentarz i pomodlić się tam za zmarłych.

6.Listopad to miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Pod chórem wyłożone są kartki na tzw. „zdrowaśki” i na Msze św. zbiorowe za zmarłych, które odprawiane będą w piątek (2.11) o godz. 17.00 i w poniedziałek (5.11) o godz. 17.00, i w czwartek (8.11) o godz. 17.00. Można zdrowaśki i na Msze święte składać w biurze parafialnym, a także w zakrystii po Mszach św. Przypominamy także o wcześniejszym uporządkowaniu grobów swoich bliskich.

7. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W sobotę od godziny 8.00 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.

9. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

10. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

11. Są jeszcze wolne intencje Mszalne we wtorek i w środę o godz. 8.30. Zainteresowanych zapraszamy do biura parafialnego.

12. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Włoch śladami Jana Pawła II. Zapisy do końca października.

13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zbigniew Chyrek, l. 63, z ul. Świętopełka 6, oraz śp.Marek Wałęsa l 77 z ul Woj. Pols. 169. Pogrzeby odbyły się w czwartek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.