1. Dzisiaj na plebanii, o godzinie 17.00 spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej.

2. W sklepiku parafialnym i w plebanii są do nabycia opłatki.

3. Jutro przypada wigilia. Zapraszamy na ostatnie Roraty o godz 6.45. Ze względu na wigilijny wieczór nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Msza św. wigilijna (głównie dla dzieci) z przywitaniem żłóbka będzie o godz. 20.00, a Pasterka jak zawsze w pierwsze święto o północy.

4. W oba Święta Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 20.00. W święta jak zawsze nie słuchamy spowiedzi, chyba, że w wyjątkowych przypadkach.

5. W II Święto Bożego Narodzenia o godz. 10.00 śpiewać będzie nasz parafialny chór „Parati Semper”, Zbiórka do puszek przed kościołem w II święto przeznaczona będzie na KUL.

6. Oktawę Narodzenia Pańskiego ubogacają przypadające w najbliższych dniach kolejne święta. W środę, 26 grudnia św. Szczepana, pierwszego męczennika. W czwartek 27 grudnia, wspominamy św. Jana Apostoła, największego teologa wśród Ewangelistów. W piątek, 28 grudnia, wspominamy św. Młodzianków, męczenników. Tradycyjnie jest to także dzień modlitw w intencji dzieci nienarodzonych.

7. W przyszłą niedzielę, 30 grudnia, będziemy obchodzili święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Kierując myśli ku Świętej Rodzinie, powierzymy Jej nasze rodziny – niech będą Bogiem silne i promieniujące wiarą.

8. Zaraz po świętach rozpoczniemy wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą”. W związku z tymi wizytami nie będzie Mszy św. wieczornych od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele natomiast Msze św. będą w zwykłym porządku. Gdyby ktoś chciał wspomóc nasze remonty parafialne to będzie mógł to uczynić również na kolędach, składając w osobnej kopercie swój datek na ten cel, podając jednocześnie swoje nazwisko i adres.Plan kolęd całości wywieszony jest w gablocie parafialnej. W ogłoszeniach parafialnych będziemy go podawać sukcesywnie na bieżący tydzień.