1. Dzisiaj przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie tylko Mszy św o godz. 20.00 ze względu na koncert.

2. Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w kolejnym V Orszaku Trzech Króli, który dzisiaj 6 stycznia 2019 roku przejdzie ulicami Świecia. O godz. 13.00 gromadzimy się przed kościołem Niepokalanego Poczęcia NMP – Klasztorkiem, skąd wyruszymy ulicami Sądową, 10 lutego, Mickiewicza i Klasztorną, wracając pod Klasztorek w którym zakończymy Orszak koncertem kolędowym w wykonaniu młodzieży ze wszystkich Szkół Podstawowych naszego miasta. Ukoronowaniem tego uroczystego dnia i orszakowej radości będą kolędy zaśpiewane przez Macieja Miecznikowskiego z dawnego zespołu „Leszcze”, który wystąpi w Klasztorku o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w jego koncercie. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.

3. W przyszłą niedzielę kolekta inwesytcyjna.

4. Trwają wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą”. W związku z tymi wizytami nie będzie Mszy św. wieczornych od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę natomiast Msze św. będą w zwykłym porządku. Biuro parafialne w czasie kolęd po południu nie będzie czynne.Gdyby ktoś chciał wspomóc nasze remonty parafialne to może to uczynić również na kolędach, składając w osobnej kopercie swój datek na ten cel, podając jednocześnie swoje nazwisko i adres.Plan kolęd całości wywieszony jest w gablocie parafialnej. W ogłoszeniach parafialnych będziemy go podawać sukcesywnie na bieżący tydzień.

5. Są jeszcze wolne intencje mszalne: środa 10.00 oraz sobota 8.30.

6. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:

- Leszek Szymecki l 60 z Dużego Rynku

- Leszek Znaniecki l. 60 z ul. Św. Wojciecha

- Kazimierz Kończyński l 83 z ul. Hallera 4C

- Maria Romanowska l.95 z Morska

- Mirosław Kamiński l z Morska

- Marian Sobiechowski l 68 z ul. Podgórnej

Wieczny odpoczynek racz im dać panie.