1. Dzisiaj przypada uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy liturgicznie czas Bożego Narodzenia. W tradycji ludowej ten czas przedłużamy, aż do 2 lutego.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w kolejnym V Orszaku Trzech Króli i w obu koncertach: i tym bezpośrednio po Orszaku w wykonaniu dzieci Świeckich szkół podstawowych, i tym wieczornym p. Macieja Miecznikowskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy czynnie zaangażowali się w organizację oraz tym, którzy wsparli te przedsięwzięcia finansowo.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj, a także podczas wizyt duszpasterskich na nasze parafialne inwestycje.

4. W przyszłą niedzielę kończą się wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą”. W związku z tymi wizytami nie będzie Mszy św. wieczornych od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę natomiast Msze św. będą w zwykłym porządku. Biuro parafialne w czasie kolęd po południu nie będzie czynne.Plan kolęd całości wywieszony jest w gablocie parafialnej. W niedzielę 20 stycznia będzie Kolęda dodatkowa, dla tych, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie. Dodatkowe kolędy proszę zgłaszać w biurze parafialnym.

5. Są jeszcze wolne intencje mszalne: wtorek i środa o godz. 8.30 i niedziela o godz. 20.00.

6. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności:

- Jadwiga Karska l.90 z ul. Św. Wojciecha

Wieczny odpoczynek racz jej dać panie.