W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 28 I – św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła.
    • 31 I – św. Jan Bosko, założyciel salezjanów i Zgromadzenia Córek Maryi Wspomożycielki Wiernych, wielki pedagog i apostoł młodzieży,
    • 2 II – święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej.

1. Składamy wszystkim szczere podziękowania za przyjęcie nas podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę w Waszych domach, za wszystkie rozmowy, za poczęstunki oraz za ofiary składane podczas Kolędy. Wszystkim wielkie Bóg zapłać.

2. W poniedziałek o 17.00 Msza w intencji Żywego Różańca, a po Mszy spotkanie w salce.

3. Spotkanie dla młodzieży z klasy VIII i III gim., przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się we wtorek 29 stycznia o godz. 18.30 w salce.

4. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. będą o godz. 8.30, 10.00 i 17.00. W czasie Mszy św. o godz. 17.00 poświęcimy świece dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św. Bardzo serdecznie zapraszamy.

5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę od godziny 8.00 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.

7. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Sabina Afelt l. 79 z ul. Hallera 1 oraz Danuta Kwiatkowska l. 59 z ul. Wojska Polskiego 167 (jej pogrzeb będzie w środę). Wieczny odpoczynek…