1.Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch śladami św. Jana Pawła II w dniach od 29.06 do 9.07.

2. Zapraszamy wszystkich na kolejny Parafialny Dzień Skupienia, który tym razem odbędzie się w Krynicy Morskiej 16 marca w sobotę. Wyjazd o 7.00 rano sprzed kościoła a powrót w godzinach wieczornych. Bliższe informacje i zapisy u ks. Łukasza.

3. W poniedziałek o 17.00 Msza w intencji Żywego Różańca, a po Mszy spotkanie w salce.

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.

6. W sobotę o godz. 11.00 w Katedrze Pelplińskiej święcenia biskupie ks. Arkadiusza Okroja. Dla chętnych organizujemy wyjazd autokarem. Koszt 30 zł. Zgłoszenia u księży.

7. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

9. W przyszłą Niedzielę, poniedziałek oraz wtorek od godz.16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu                           i możliwość Adoracji Pana Jezusa, aż do Mszy św. wieczornej w dni poprzedzające Wielki Post.

10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Adam Maliszewski z Dużego rynku. Wieczny odpoczynek…