1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na nasze parafialne inwestycje.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. W najbliższy wtorek, 12 marca, o godz. 18.30 zapraszamy młodzież z klasy ósmej i trzeciej na kolejne spotkanie przygotowujące do bierzmowania w salce parafialnej.

4. Udało się już utworzyć kolejną różę różańcową, tym razem grupę rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci. Spotkanie organizacyjne dla członków tej róży odbędzie się za dwa tygodnie, 24 marca, w niedzielę po Mszy o 10.00 w salce. Serdecznie zapraszamy.

5. W najbliższą sobotę, 16 marca, Parafialny Dzień Skupienia w Krynicy Morskiej. Wyjazd o 7.00 rano a powrót ok. 21.00. Spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek, 12 marca, po Mszy o 17.00.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na pomoc dla Polskich Misjonarzy.

7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy Książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. po Mszy spotkanie dla Rodziców.

8. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks.dra Bernarda Sychty oraz Katolickie Przedszkole „Aniołowo” w Świeciu zapraszają na Dzień Drzwi Otwartych 21.03 od 15.00 do 17.00, rozpoczynając tym samym nabór na rok szkolny 2019/2020. Nabór prowadzony jest do klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz dla grup trzy i czterolatków w przedszkolu. Istnieje też możliwość przyjęcia do innych klas szkoły.