Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
609286

W tym tygodniu patronujĄ nam:

  • 19 III – Św. Józef Oblubieniec NMP - święto, dzień odpustu na Mariankach.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek będzie przeznaczona na pomoc dla Polskich Misjonarzy.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy Książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. po Mszy spotkanie dla Rodziców.

3. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej                         w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale                              z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

4. Udało się już utworzyć kolejną różę różańcową, tym razem grupę rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci. Spotkanie organizacyjne dla członków tej róży odbędzie się za tydzień, 24 marca, w niedzielę po Mszy o 10.00 w salce. Serdecznie zapraszamy.

5. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks.dra Bernarda Sychty oraz Katolickie Przedszkole „Aniołowo” w Świeciu zapraszają na Dzień Drzwi Otwartych 21.03 od 15.00 do 17.00, rozpoczynając tym samym nabór na rok szkolny 2019/2020. Nabór prowadzony jest do klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz dla grup trzy i czterolatków w przedszkolu. Istnieje też możliwość przyjęcia do innych klas szkoły.

6. Są jeszcze wolne intencje mszalne w środę, czwartek, piątek i sobotę o godz. 8.30. Zapraszamy zainteresowanych do biura parafialnego.

7. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności:

- Teresa Badulas l.76 z Morska

Wieczny odpoczynek racz jej dać panie.