• 14 V – św. Macieja Apostoła – święto.
  • 16 V – św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. W parafii św. Andrzeja Boboli odpust parafialny. Suma o godz. 8.30.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze parafialne remonty

2. Dzisiaj goszczą w naszym Kościele relikwie błogosławionej Marty Wieckiej. Wprowadzenie relikwii będzie przed pierwszą Mszą św. Relikwie pozostaną u nas przez całą niedzielę.

3. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

4. W poniedziałek 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II. Mając przed oczami to wydarzenie z 13 maja 1981 roku, wpatrujmy się w jego święte życie, na jego wzór starajmy się żyć w pełnej komunii z Panem Bogiem i całkowicie zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze codzienne sprawy. Nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 17.00.

5. W związku z bierzmowaniem, które odbędzie się 23 maja, zapraszam młodzież, która przyjmie w tym roku ten sakrament na spotkania: w najbliższy czwartek o 19.00, w piątek o 19.00 i w niedzielę o 19.00. Obecność obowiązkowa!

6.W minionym tygodniu odeszły do wieczności:

- śp. Krystyna Żygowska, l 78.z ul. Św. Wojciecha

- śp. Teresa Ryk l. 89 z ul. Hallera 3 (pogrzeb będzie we wtorek)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.