• 24 V – Najświętszej Maryi Panny – Wspomożycielki Wiernych

1. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. W czwartek 23 maja o godz.18.00 Ks. Biskup Arkadiusz Okrój udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Nie będzie tego dnia Mszy św o godz. 17.00. Na tę parafialną uroczystość zapraszamy przede wszystkim młodzież bierzmowaną, ich światków i rodziny, ale także pozostałych parafian.

3. W związku z czwartkowym Bierzmowaniem zapraszamy młodzież na próby: we wtorek na 19.00 i w środę na 17.45. Po próbie będzie okazja do spowiedzi dla młodzieży, rodziców i świadków.

4. W czwartek przypada 25 rocznica śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii, Ks. Kanonika Jerzego Kosza. Zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy o spokój jego duszy, podczas porannej Mszy św.

5. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.