• 29 V – św. Urszula Ledóchowska, założycielka Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego
  • 31 V – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny
  • 1 VI – św. Justyn, męczennik, największy apologeta chrześcijański II wieku, który zginął za wiarę podczas prześladowań za cesarza Marka Aureliusza;

1. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00, a od soboty 1 czerwca nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. wieczornej. W sobotę 1 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości przyjęcia sakramentu Bierzmowania przez młodzież naszej parafii.

3. Wszystkim Mamom w dniu ich święta życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Matki Niepokalanej.

4. W poniedziałek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie w salce.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

6. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

7. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

9. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.