Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
723310

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 02.06.2019 r.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • W poniedziałek - św. Karol Lwanga i Towarzysze, męczennicy z Ugandy

  • W środę - św. Bonifacy, biskup i męczennik

  • W sobotę - św. Jadwiga, królowa

1. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będzie zawsze po Mszy św. o 17.00.

2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny w liturgii Kościoła.

3. Za tydzień kolekta na nasze parafialne inwestycje.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca - szczególny dzień modlitwy za kapłanów oraz pierwszy piątek miesiąca. W piątek możliwość spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 16.30 do 17.00. Podczas spowiedzi popołudniowej zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. W najbliższy czwartek zapraszamy na uroczystą Mszę św. o 17.00 w intencji ks. Łukasza i prezbiterów całego rocznika święceń 2011, który tym razem spotka się na świętowaniu rocznicy kapłaństwa w naszej parafii. Wesprzyjmy ks. Łukasza i jego braci w posłudze obecnością i modlitwą podczas czwartkowej Eucharystii.

6. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.

7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Stanisław Grzela - Ojciec naszego Księdza Proboszcza. Miał 81 lat. Jego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 11.00 w Wejherowie w kaplicy cmentarnej. Szczegóły wyjazdu na pogrzeb dla tych, którzy chcieliby pojechać w zakrystii. Polecajmy śp. Stanisława Bożemu miłosierdziu.