• 15 VII – św. Bonawentura, biskup i doktor Kościoła;

• 16 VII – Najświętsza Maryja Panna z góry Karmel;

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

2. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.

3. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 2 do 13 sierpnia. Pielgrzymka jest wyjątkową okazją do spotkania z Bogiem w pięknie przyrody i wspólnej modlitwy, a także do poznania wspaniałych ludzi. Spotkania informacyjno – organizacyjne będą się odbywały 14 i 21 lipca w parafii NP NMP w Świeciu po Mszy św. wieczornej czyli ok. godz. 17.45. Zapraszamy.

5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 31.01 – 7.02 2020 roku. Plan pielgrzymki w gablocie przed Kościołem. Bliższe informacje i zapisy u Ks. Grzegorza.