• 22 VII – św. Maria Magdalena - święto;

• 24 VII – św. Kinga, dziewica;

• 25 VII – św. Jakuba Starszego, apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców;

• 26 VII – św. Joachima i Anny – rodziców NMP

1. W czwartek, we wspomnienie św. Krzysztofa, po Mszy św. wieczornej poświęcimy pojazdy na parkingu przy Szkole Katolickiej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby swoje pojazdy poświęcić.

2. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.

3. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 2 do 13 sierpnia. Pielgrzymka jest wyjątkową okazją do spotkania z Bogiem w pięknie przyrody i wspólnej modlitwy, a także do poznania wspaniałych ludzi. Spotkanie informacyjno – organizacyjne będzie sdzisiaj 21 lipca w parafii NP NMP w Świeciu po Mszy św. wieczornej czyli ok. godz. 17.45. Zapraszamy.

5.Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 31.01 – 7.02 2020 roku. Plan pielgrzymki w gablocie przed Kościołem oraz w zakrystii. Bliższe informacje i zapisy u Ks. Grzegorza.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

- śp. Sonia Ożga, l. 87, z ul Wojska Polskiego 165;

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.