• 26 VIII – NMP Częstochowskiej

• 27 VIII – św. Monika – Matka św. Augustyna. Przezswoją gorliwą modlitwę wyprosiła u Boga nawrócenie dla swojego syna

• 28 VIII – św. Augustyn, syn św. Moniki, po nawróceniu został biskupem i wybitnym teologiem; w uznaniu dla jego ciągle aktualnych przemyśleń teologicznych obwołano go doktorem Kościoła;

• 29 VIII – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela;

1. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.

2. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

3. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

5. W przyszłą niedzielę na godzine 12.00 zapraszamy dzieci z które w tym roku rozpoczynają naukę w szkole. Po Mszy św. specjalne dla nich błogosławieństwo oraz poświęcenie tornistrów.

6. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września o godz. 8.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.30, natomiast Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkół Katolickich o godz. 17.00

7. Są jeszcze wolne intencje mszalne w przyszłym tygodniu oraz w następnych dniach. Konkretne daty oraz godziny są wypisane w naszej parafialnej gazetce Zainteresowanych zapraszamy biura parafialnego.