• 23 IX – św. Pio z Pietrelciny, prezbiter

• 27 IX – św. Wincenty à Paulo, prezbiter, „duszpasterz galerników”, założyciel Zgromadzenia Księży Misjonarzy – lazarystów, i Sióstr Miłosierdzia – szarytek.

• 28 IX – św. Wacław, książę czeski, który zginął za wiarę w Chrystusa
    z rąk swego brata, poganina.

1. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.

2. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca, a po Mszy św, spotkanie w salce parafialnej.

3. Są jeszcze wolne intencje mszalne: we wtorek o godz. 8.30 i 17.00 Zainteresowanych zapraszamy do biura parafialnego.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną po sanktuariach Francji od 6 do 14 lipca 2020 r. Zapisy u ks. Grzegorza i w biurze parafialnym. Plan wywieszony w gablocie oraz wyłożony na stoliku pod chórem kościoła.