W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

4 XI – św. Karola Boromeusza - Biskupa

9 XI – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu – Papieża.

1. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna przeznaczona jest na nasze parafialne remonty.

2. Listopad to miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Na Zdrowaśki Roczne można jeszcze składać w biurze parafialnym.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o nowe, dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. Ruszyły zapisy na kolejny Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca, który odbędzie się od 29 listopada do 1 grudnia w Szkole Katolickiej. Kurs kończy się uzyskaniem zaświadczenia o przygotowaniu do sakramentu małżeństwa. Zapisy odbywają się przez stronę ewangelizacjapelplin.pl. Informacje w biurze parafialnym i w gablocie.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną po sanktuariach Francji od 6 do 14 lipca 2020 r. Zapisy u ks. Grzegorza i w biurze parafialnym. Plan wywieszony jest w gablocie.

6. Dziękujemy wszystkim Paniom, które zaangażowały się w akcję „Korale dla Maryi”. Ozdobny pas do dekoracji ołtarza jest już w trakcie realizacji. Dziękujemy również wszystkim Różom różańcowym za prowadzenie nabożeństw różańcowych przez cały miesiąc.

7. Nasza parafia poszukuje kościelnego, gdyby ktoś z panów był zainteresowany zapraszamy do zakrystii lub biura parafialnego.

8. Rodzina Radia Maryja organizuje wyjazd do Torunia dnia 7 grudnia o godz. 9.00 sprzed „Klasztorka”. Koszt 20 zł. Zapisy w sklepiku parafialnym.